Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

.:GoldenCraft:. [1.3.2] [20 slotów] [24/7] [RPG+SURV/GILDIA] -ZAPRASZAMY-


ABGplxxxxx12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

 

Chciałbym wam dziś zaprezentować serwer Minecraft

Serwer jest dedykowany, dostępny 24/7

 

Typ:

Survival + Rpg+Gildia

No Hamachi+ NonPremium/Premium

 

Liczba Slotów:20

Dodatkowe:

 

Potwory: Tak

PvP: Tak

Zwierzeta: Tak

Możliwość Vip: Tak

 

Wersja serwera: 1.3.2

 

Ip:

Serwer: s43.mineserv.eu:8668

Opublikowano

Nie polecam. Dlaczego?

-Lagi

-Wyzysk ( Admini nie mają kasy na serw, i pytają się każdego czy chce kupić vip )

-Admini dzieci 14 lat ( Jednego znam... pożal się Boże )

-FB+Gildie....

-Miasto

 

Ogólnie Magulo!! (Gówno z cebula)

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Uczeń
Opublikowano

UWAGA NIE POLECAM SERVERA!!!

 

zclaimowałem gildię administratora i co znalazlem? skrzynki pelne potkow i ilealnie postackowanych materialow

a gdy powiedzialem mu o tym on chcial mnie zabic. zabilem go mial stack monsterspawnerow i idealne enchanty w zbroi.

po chwili latając rzucał do mnie potkami i mnie zabił kilkakrotnie

SCREENY:

 

http://imageshack.us...1009180419.png/

http://imageshack.us...1009180420.png/

http://imageshack.us...1009180424.png/

http://imageshack.us...1009180427.png/

http://imageshack.us...1009180432.png/

http://imageshack.us...1009180434.png/

http://imageshack.us...1009180435.png/

http://imageshack.us...0091804352.png/

http://imageshack.us...1009180522.png/

http://imageshack.us...1009180524.png/

 

Potwierdzam to. Nawet się nie wytłumaczył tylko zaraz chciał nas wykurzyć z serwera miejąc nadzieje, że zostawimy jego glidię w spokóju. Tyle ode mnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...